CEM BELEVİ DUMALI SEVDA - Radyo STOP
827
post-template-default,single,single-post,postid-827,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

CEM BELEVİ DUMALI SEVDA

CEM BELEVİ DUMALI SEVDA

Sevilen şarkıcı Cem Belevi, hayranları tarafından merakla beklenen yeni şarkısı “Dumanlı Sevda”yı müzikseverlerin beğenisine sundu. 

 

KENDİ YAZDI KENDİ SÖYLEDİ

 

Cem Belevi, kendi bestelediği şarkıları söylemeyi “Dumanlı Sevda” ile de  sürdürdü. Sözü ve müziği Cem Belevi’ye ait olan şarkının, düzenlemesine ise Alper Atakan imza attı. Sevilen şarkıcının son teklisi, “Alışamıyorum” ve “Aç Kollarını” şarkılarında da olduğu gibi,  Ozinga & Dmc işbirliği ile piyasaya sürüldü.

 

600 BİN LİRALIK SÜRPRİZ

 

“Dumanlı Sevda” için eşine az rastlanır bir klip çekildi. Yönetmen koltuğunda Hasan Kuyucu otururken, görüntü yöntemliğini ise “Arif Ve 216” filminde de aynı görevi yapan Jean Paul üstlendi.

 

Klipte, klasik otomobil severler için de bir sürpriz yer aldı. Cem Belevi, 600 bin TL değerindeki 1978 model Porsche’yi kullanırken adeta göz kamaştırdı. Ünlü şarkıcı, arabası ve kostümüyle ünlü sinema karakteri 007 James Bond’u andırdı.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.