GUVEN YUREGI - BASKA BIRI - Radyo STOP
985
post-template-default,single,single-post,postid-985,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

GUVEN YUREGI – BASKA BIRI

GUVEN YUREGI – BASKA BIRI

İlk çalışması “SEN MAŞALLAH” şarkısı ile 66 milyon izlenme rekoru kıran ve 2017 yılının en iyi çıkışına imza atarak birçok ödülün sahibi olan Güven Yüreyi ; bu kez söz ve müziği Bahattin HEPARABACI ve Salih YURTTAŞ imzalı “BAŞKA BİRİ” isimli yeni single çalışmasıyla müzikseverlerle buluşuyor. Şarkının aranjesi son dönemlerde yaptığı beste ve aranjelerle dikkat çeken ismi Asil GÖK’e ait.

FİLM TADINDA KLİP
İzmir’in eski gece mekanlarından Sayanora ‘da çekilen klipte Güven YÜREYİ’ne 220 kişilik cast ekibi eşlik etti. 1968 yılından bu yana açık olan mekanda Zeki MÜREN başta olmak üzere bir çok assolist sahne almıştır. Payitaht dizisinin başrol oyuncusu Eren HACISALİHOĞLU ve Gizem ACAR’da klipte ünlü bir iş adamı ve yeni sevgilisini canlandırdılar ve oyunculuklarıyla tam not aldılar. Klibin konusu ise klipte ünlü bir şarkıcıyı canlandıran Güven YÜREYİ ‘nin ; sahne aldığı mekana tesadüf sonucu onu izlemeye gelen eski kız arkadaşı ve yeni sevgilisi ile karşılaşmasının macera dolu hikayesi anlatılıyor.

Klibin yönetmen koltuğunda Bedran GÜZEL otururken ; görüntü yönetmeni olarakta Serkan Güler eşlik etti. En son “yol arkadaşım” filminde bir arada olan bu ekip Güven YÜREYİ’nin yeni klibinde bir araya geldi.Bu yüzden klipten çok kısa film tadında bir senaryo hazırlandı.
Güven YÜREYİ “BAŞKA BİRİ ” isimli yeni single çalışmasını DMC etiketi ile tüm digital platformlardan indirebilirsiniz.

Güven Yüreyi ‘’BAŞKA BİRİ’’ Single İle ilgili Bilgiler;

Söz,Müzik: Bahattin HEPARABACI , Salih Yurttaş
Aranje: ASİL GÖK
Gitar:Metehan Köseoğlu
Ud-Cümbüş-Bağlama: Mustafa İpekçioğlu
Bass Gitar:Görkem Oker
Çello: Şenol Arkun
Mix Master: Metehan Köseoğlu
Yapım:DMC
Yapımcı:SAMSUN DEMİR
Prodüktör:ARDA ÇANCIOĞLU,CİHAN TÜKEL
Klip Yönetmeni:Bedran Güzel
Fotoğraflar:Halil Güzel

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.