INNA NIRVANA - Radyo STOP
889
post-template-default,single,single-post,postid-889,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

INNA NIRVANA

INNA NIRVANA

INNA, yepyeni bir single’la geri döndü. Şarkının adı “Nirvana” ve 11 Aralık’ta INNA tarafından yayınlanması yaklaşan albümün bir parçası.


NGNA Creative (Bogdan Păun – yönetmen ve Alexandru Mureşan – DoP) tarafından Romanya’da yapılan resmi bir video çekimi ile “Nirvana”, INNA’yı her zaman olduğu gibi seksi, çok havalı ve şık kıyafetlerle gösteriyor.


“Nirvana” Inna tarafından Marco & Seba’nın imal ettiği Thomas Troelsen (Flo Rida, Justin Bieber, David Guetta, Nile Rodgers, Robin Thicke, Charlie Puth, Chris Brown, Robin Schulz, Akon, Meghan Eğitmeni için yazar) ve David Ciente (“Ruleta” ve “Gimme Gimme” için INNA ile çalıştılar).


INNA, kıyafetler (Trashkin, Balenciaga, Vetements, Off White, Alexandru Simedru), Makyaj ve Güzellik Stüdyosu ve Endorfin Lab (saç) için RD Styling ile çalıştı.


INNA, “Müziği gerçekten çok seviyorum, bana iyi titreşimler veriyor, enerjik, taze ve umarım hepsinden zevk alırsınız” dedi.


INNA’nın yeni albümü “Nirvana” 11 Aralık’ta çıkacak ve “Gimme Gimme”ve “Ruleta” şarkıları, aynı zamanda ilerleyen günlerde YouTube kanalında çıkacak bazı yeni şarkıları içeriyor.
INNA: Bu albümü dinlemenizi istiyorum, gerçekten harika yetenekli insanlarla çalıştım “diye ekledi.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.