Tuğba Yurt - İnceden İnceden - Radyo STOP
786
post-template-default,single,single-post,postid-786,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Tuğba Yurt – İnceden İnceden

Tuğba Yurt – İnceden İnceden

ROMANTİK ŞARKI SEZONUNU TUĞBA YURT AÇTI.
‘‘İNCEDEN İNCEDEN’’
Aşk’a Emanet albümü ile büyük bir çıkış yakalayan genç popçu Tuğba Yurt, yeni single çalışması olan “İnceden İnceden” ile sevenleriyle buluştu. Böylece şarkıcıların slow ve romantik şarkılarını genel olarak sonbahar kış aylarına sakladıkları müzik piyasasında bu yıl sezonu Tuğba Yurt açtı.
KLİP ÇEKİMİ 1 HAFTADA 3 FARKLI ŞEHİRDE
Yeni single ve yepyeni projeler ile kış sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanan Tuğba Yurt, inceden inceden için kamera karşısına geçti.
Foça, salda gölü ve son olarak da Tuzla Marina da çekimleri gerçekleşen klibin yönetmen koltuğunda Murat Joker oturuyor. Serin yaz görüntüleri eşliğinde slow şarkısı inceden inceden ile herkesi büyüleyecek Tuğba Yurt sonbaharda birçok sürpriz proje için de düğmeye bastığını söyledi.
DMC etiketi ile tüm dijital müzik platformlarında ve video müzik kanallarında yayına giren şarkının sözü Duygu Eyüpoğlu müziği Ümit Köse ve Duygu Eyüpoğlu düzenlemesi ise Erdem Kınay’a ait.

Söz: Duygu Eyüpoğlu

Müzik: Ümit Köse

Düzenleme: Erdem Kınay

Yönetmen: Murat Joker

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.